E.G.M. AKBS Uçbirim 3.0 indir / Jandarma KBS indir

 

  Tanıtım/Eğitim videolarını İZLEYİN...
   

 Başlıca Program Özellikleri

 Fiyatı Nedir?

 Referanslar

 DOWNLOAD (15 gün HEMEN deneyin.)

 

 
Başlıca Program Özellikleri

 

Room Rack Ekranı, Rezervasyon ve Oda Takibi ;

 

Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisten ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir, kolayca fatura kesebilir.

 

 

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir. Tesisin gelir ve giderleri işlenebilir.

 

 

 

Müşteri Foliosu;

 

Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.

 

 

 

Fatura Basım;

 

Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır.  Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir. Sürekli fatura kesilen müşterilerin bilgileri kaydedilebilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı ve konaklama vergisi belirtilebilir.  Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir. TL, USD ve EURO para birimlerinden fatura kesilebilir.
 

 

COVID-19 yönetmeliği uyumlu; 

 

Covid-19 yönetmeliği gereği misafirlerinizin;

 

- Son 14 günde bulunduğu ülkeler veya şehirler,

- Konaklama sonrası seyahat planı,

- Covid-19 geçmişi,

- Ateşi,

- Maske verilip verilmediği,

 

bilgilerini kaydedip saklamanız gerekmektedir.

Kimlik Bilgileri Giriş ekranından bu bilgileri de kaydedebilir ve ilgili tüm raporlarda görüntüleyebilirsiniz.

Misafirinizin imzalaması gereken Konaklama Belgesi(Hotel Accomodation Registration Form) üzerinde bu bilgiler de görüntülenir. Ayrıca, formun altında yer alan bilgilendirme başlıklarını kendinize uygun düzenleyebilirsiniz.

 

Konaklama Belgesi(Hotel Accomodation Registration Form) Örneği

 

 

Diğer Rapor Örnekleri:
 

Özet Rapor

Detaylı Rapor
Gelen Misafirler Listesi
Konaklamakta Olan Misafirler Listesi

 

 

 

Polis kbs.egm.gov.tr sitesi ile uyumlu; 

 

Bu özellik sayesinde, misafirlerinizin giriş/çıkış bildirimlerini kbs.egm.gov.tr sitesine giderek ayrıca yapmanıza gerek kalmaz.

O anki iş yoğunluğunuz nedeniyle, kbs.egm.gov.tr sitesine anında bildiremeyecek olmanız ya da bildirmeyi unuttuğunuz misafirlerden kaynaklanabilecek muhtemel cezai durumlar ortadan kalkar.

 

Bu fonksiyon hakkında detaylı bilgi için alttaki videoyu izleyiniz.

 

 

 

 

 

Jandarma KBS Tesis 2 sistemi ile uyumlu; 

 

Bu özellik sayesinde, misafirlerinizin giriş/çıkış bildirimlerini e-devlet sitesine girmenize gerek kalmadan programdan kolayca yapabilirsiniz.

O anki iş yoğunluğunuz nedeniyle, e-devlet sitesine anında bildiremeyecek olmanız ya da bildirmeyi unuttuğunuz misafirlerden kaynaklanabilecek muhtemel cezai durumlar ortadan kalkar.

 

 
  5651 Numaralı Yasaya Uygun Olarak Internet Erişim Kayıtlarını Tutma;
  Müşterilerine Internet paylaşımı yapan tesisler, loglama sistemi kurmadıklarında, uygulamada olan yasa gereği ağır cezai yaptırımlara maruz kalabilirler. Ayrıca, müşterinin Internet ortamında işlediği suçun doğuracağı hukuki süreç ve cezalarla, suçu sanki kendi işlemiş gibi sorumlu tutulabilirler. Bu yüzden loglama sisteminin tesis edilmesi çok büyük önem taşır.

 

Asistan Önbüro'ya kaydettiğiniz misafirler, cihazlarından T.C. kimlik veya pasaport numaralarını girerek Internet'e erişebilir, modem ile birlikte ücretsiz gelen loglama yazılımı ise 5651 numaralı yasaya uygun olarak tüm erişim kayıtlarınızı tutabilir ve kişilerin T.C kimlik veya pasaport numaralarıyla ilişkilendirerek imzalayabilir.
 

Bir otel programına bağlı çalışmayan, sadece Mernis üzerinden T.C. kimlik no doğrulaması yaptırarak Internet erişimine izin veren klasik sistemler suistimale çok açıktır. Asistan Önbüro’da ise, konaklıyor görünmeyen veya çıkışı yapılmış misafirler Internet’e erişemez. Ayrıca, otel personelinin sürekli kullanımı için sabit kodlarını da Asistan Önbüro’ da tanımlayabilirsiniz.

 

Misafirinizin Internet'e erişimini sağlamak için sadece Asistan Önbüro'ya kimlik kaydını yapmanız ya da Internet erişimini sonlandırmak için sadece Asistan Önbüro'dan çıkış işlemi yapmanız yeterlidir.

 

Notlar:

1) Eğer Asistan'ın loglama özelliği de kullanılacaksa, programın kurulacağı pc Windows 10 işletim sistemi olmalıdır.

2) Eğer işletmede mevcut Access Point'ler varsa, Wpa Enterprise/Radius desteği olduğu kontrol edilmelidir.

 

 

 

Kasa Raporu;

 

Misafirlerin konaklama ve harcamaları neticesinde gerçekleşen oda gelirleri ya da "Ekstra Harcamalar ve Kısmi Ödemeler" ekranından tesisin diğer gelir ve giderlerinin işlenmesi neticesinde doğan para hareketleri bu raporda görülebilir.
   

 

Diğer Raporlar ve Grafikler;
   https://kbs.egm.gov.tr sitesine kaydedilen misafirlerin listesi, istenilen tarih aralıklarında "Misafir Kimlik Bilgileri Listesinden" alınabilir, çeşitli kriterlere göre sorgulanabilir, rapor excel, pdf ya da word olarak kaydedilebilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerden aylık olarak Turizm Bakanlığı, kaymakamlık veya belediye tarafından istenen "Ülke Bazında Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu" na esas olacak rapor alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

 

 

 

Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu;

 

Bu fonksiyon hakkındaki bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

 
Diğer Özellikler

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar takip edilebilir.

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu sayesinde yedeklemesini kendi yapar.
 
Bulut tabanlı sistemlerden farkı nedir?

 

Internet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut programlar esneklik olarak cazip görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek Internet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan Internet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Asistan'ı kullanmak için Internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz.

Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla,

ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.


Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

 

 

 Başa dön

 

Program Fiyatı

Asistan Önbüro 2020 (6 aylık kullanım lisansı)

 

Asistan Önbüro 2020 (1 yıllık kullanım lisansı)

 

 

5651 Loglama Sistemi

:

 

:

 

 

:

 

 

 

2.400 TL+Kdv

 

3.900 TL+Kdv

 

 

3.500 TL+Kdv

 

Loglama sistemi fiyatına modem dahildir ve bu ücret bir defaya mahsus ödenir.

 

Eğer access point'lerde "wpa enterprise/radius" desteği varsa onların değiştirilmesine gerek yoktur.

 
 
- Kullanıcılar AKÇAM tarafından verilecek olan uzak bağlantı teknik desteğinden ve güncellemelerden lisans

  süreleri boyunca ücretsiz yararlanır.

 

- Bilgisayar değişimlerinde herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez.

   
Daha KAPSAMLI bir programa ihtiyacınız varsa Assist Otel Yönetim Sisteminiinceleyin.

 

 

Başa dön

 

 

Download

 

 

  POLiS BÖLGESi iÇiN ASiSTAN'I iNDiRiN...
   
   
  JANDARMA BÖLGESİ iÇiN ASiSTAN'I iNDiRiN...
   

 

 

 

 

 

  TANITIM EĞİTİM VİDEOLARINDA ayarlar ve kullanımın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

 

 

HTTPS://KBS.EGM.GOV.TR 'de kayıtlı bulunan misafir kimlik bilgilerinizin Asistan Önbüro' ya aktarılması ya da kurulum ve ayarların bizim tarafımızdan yapılmasını sağlamak için lütfen arayın. 0554 552 73 68

   
Başa dön  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2017 Akçam Ltd. Şti.   www.otelyazilimi.com.tr
 

Otel, Otomasyon, Otomasyonu, Hotel, Motel, Önbüro, Ön Büro, Yönetim, Yönetimi, Sistem, Sistemi, Assist, 2000, 2006, Jandarma Kimlik Bildirim, Covid-19 Yönetmeliğiyle Uyumlu, Otel, Programı, Program, Rezervasyon, Yazılım, Otel Yazılımı, Takip, Takib, Takibi, kbs.egm.gov.tr, Jandarma KBS Tesis 2, e-devlet, https://kbs.egm.gov.tr, 5651 numaralı yasaya uygun ücretsiz hotspot internet erişim loglama, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Didim, Kuşadası, Nazilli, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Karacabey, Mudanya, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kdz. Ereğli, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Camlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahmam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE