Web XML Servisi' ne girmek için tıklayınız...

 

 

Müşteri Kodu' nuzu öğrenmek için tıklayınız...

 

 

Destek Formu ile yardım taleb etmek için tıklayınız...

 

 

 

JetİTS İlaç Takip Sistemi Programı, Hakan Nakliyat' da devreye alındı.İlaç Takip Sistemi (İTS) Türkiye'de tüketilen ilaçların her bir biriminin izlenmesi için kurulan bir altyapıyı tanımlar.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

 

 

 

ile YARDIM almak için tıklayınız...

 

 

ile YARDIM almak için tıklayınız...

 

 

 

Assist 2016 Otel Yönetim Sistemi ÇIKTI !

 

Otomatik XML gönderme, webcam scanner desteği, kullanıcı 'hassas' yetkilendirme, toplu mail gönderim servisi gibi yeni özelliklere sahip,

 

Assist'i 20 GÜN BOYUNCA tüm fonksiyonlaıyla kullanarak DENEYEBİLİRSİNİZ.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

 

kullanıcı
parola

 


 
Kimlik Bildirim 2016
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 için
E.G.M. AKBS Uçbirim 3.0 indir / Jandarma KBS indir
Kimlik Bildirim Programı Nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü/Giykimbil ve Jandarma Genel Komutanlığı/Kimlik Bildirim Sistemi (KBS) projelerinde belirtilen standartlarda, geçici ikamet yeri kapsamındaki tüm konaklama tesislerine (otel, pansiyon, misafirhane, yurt, polisevi, öğretmenevi, vb.) uygun, Polis AKBS ve Jandarma KBS gönderme programlarıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca adapte olabileceği bir programdır.
 

Kimlik Bildirim 2016; diğer programlarda olmayan bir çok özelliğe sahip, rezervasyon ve oda takibini de içeren, kendi alanındaki en gelişmiş yazılımdır ve her geçen gün yeni özellikler kazanmaktadır.

 

1774 sayılı "Kimlik Bildirme Kanunu" gereği, konaklama tesisleri XML gönderimi yapmadığında (yapamadığında) çok yüksek cezalar ödemek durumunda kalabilmektedir.  AKÇAM; sunduğu sorunsuz programlar, servisler ve destek anlayışıyla, müşterilerinin karşılaşabileceği problemleri minimuma indirir.

 

 

  Tanıtım/Eğitim videolarını izlemek için TIKLAYIN...
   

 Program Özellikleri

 Fiyatı Nedir?

 Referanslar

 DOWNLOAD (15 gün HEMEN denemek için tıklayın.)

 Güncellemeler

 

 
Destek Paketi Fonksiyonları

 

Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu;

 

Bu fonksiyon hakkındaki bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

 

 

Otomatik XML Gönderme Fonksiyonu;

 

 

 

EGM ve JGK tarafından konaklama tesislerine ücretsiz olarak verilen AKBS/KBS programına, kullanılan kimlik bildirim programında hazırlanan XML dosyası eklenerek gönderilir.  Sistemin yapısı gereği, kimlik bildirim ve AKBS/KBS olarak iki ayrı program kullanılır.  Bu durum, iki ayrı programda işlem yapılmasını gerektirir.

 

Kimlik Bildirim 2016; XML dosyası kaydedilip, sadece bir tek tuşa tıklandığında, AKBS/KBS programını otomatik olarak çalıştırır, şifrenizi girer ve dosyayı göndermesi için AKBS/KBS programına ekler.  Gün boyunca tesise giriş yapan misafirlerin kimlik bilgilerini bu fonksiyonla anlık olarak göndermek çok kolaydır.

 

EGM ve JGK, tesise yeni misafir girişi olmadığı durumlarda, günlük rutin gönderim zamanını, genelde gece yarısından sonra ve saat 00:00 - 01:30 arası olarak belirlemiştir.  Dolayısıyla, XML dosyasını göndermek için mutlaka o saatte bilgisayar başında olmak gerekmektedir.

 

Kimlik Bildirim 2016; XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa veya yoğun iş temposu arasında gönderme işi unutuluyorsa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte her gün otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini ekran görüntüsü ile birlikte anında mail adresinize* gönderir.  Bu fonksiyon yaşamınızda bir konfor sağlayabilir.

 

*Mailinizi cep telefonunuzdan da kolayca kontrol edebilirsiniz. Bunun için, cep telefonunuzun GPRS ayarlarını yapmanız yeterli olacaktır.  (SMS gönderen programlarda, mesajlara ücret ödemenize rağmen, mail için herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu değildir. Ayrıca mail ekinde gelen, bilgisayar ekranınızın o anki fotoğrafında, AKBS/KBS programının verdiği "Toplam 1 paket sunucuya gönderildi." mesajını görerek, işlemin başarılı olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz. SMS' lere fotoğraf eklenemeyeceği için, SMS gönderen programlarda dosyanın kesinlikle gittiğinden emin olmak mümkün değildir.)

 

Eğer, AKBS/KBS' nin kilitlenmesi ve benzeri sebeblerden dolayı, görev başarılı olamadıysa, gönderdiği maile; XML dosyasını, Web XML Servisi giriş şifrelerinizi ve hatta AKBS/JKBS programı giriş şifrelerinizi de ekler.

Böylece, otomatik gönderimin yapıldığı bilgisayara uzak ve herhangi bir şifre yanınızda/aklınızda olmasa dahi, ulaşabildiğiniz en yakındaki bilgisayardan, Web XML Servisi' ne girip, sayfadaki "XML' den Al" butonu ile mail ekinde gelen XML' yi yükler (bu sayede kimlik bilgilerini tekrar yazmak zorunda kalmaz) ve saatini geçirmeden gönderim yapabilirsiniz.

 

Room Rack;

 

Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisden ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir, kolayca fatura kesebilir.

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir.

 

Ayrıca öğrenci pansiyonları ve yurtlar, öğrencilerin aylık borç ve ödemelerini, günlük harcama ve ödemelerini de girerek takip edebilir.

 

Müşteri Foliosu;

 

Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.
  Teknik Destek;

 

Kimlik Bildirim 2016, Polis AKBS veya Jandarma KBS programlarının kullanım aşamalarında ihtiyaç duyulabilecek teknik destek, gerekmesi durumunda AKÇAM tarafından uzak masaüstü bağlantısı yapılarak verilir.

 

Mesai günlerinde, AKÇAM irtibat telefonlarını gece 01:30' a kadar arayabilirsiniz.

 

Resmi tatil günlerinde, Destek Formu' nu kullanarak, teknik destek elemanlarının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 
Kimlik Bildirme İşlevleri ve Ekranları (Mini Sürüm Fonksiyonları)

 

TC kimlik no' ların sayısal kontrolunu yaparak yanlış girilmesini engeller.

 

Kimlik bilgisi girişi esnasında, eksik bırakılan alanlar olursa veya TC kimlik no yanlış yazılırsa, program mesaj vererek kullanıcıyı uyarır.

 

Tesiste konaklamaya devam eden müşterilerin kimlik bilgilerini hergün tekrardan girmeye, düzenlemeye gerek yoktur. Program, müşteriler tesisten ayrılana kadar her gün yaratılan XML dosyasına, mevcut kimlik bilgilerini otomatik olarak ilave eder.

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

XML dosyası hazırlandığında, içerdiği kimlik bilgilerini "XML İçerik Raporu" görünümünde, PDF formatında otomatik olarak kaydeder.  Böylece, XML' ler aynı zamanda PDF dosyaları olarak saklanıp, istenen herhangi bir zamanda yazıcı çıktıları alınabilir.

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar "Notlar" kısmından kolaylıkla takip edilebilir.

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu sayesinde sizi hiç uğraştırmadan yedeklemesini kendi yapar.

 

Raporlar ve Grafikler;
   Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerden aylık olarak istenen "Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu" na esas olacak rapor alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Misafirlerinizin imzalaması gereken "Konaklama Belgesi (Hotel Accomodation Registration Form) Formu" nu alabilirsiniz.

_________________________________________________________________________________

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Müşterilere ilişkin bilgiler, istenilen tarih aralıklarında grafik (aylık bazda doluluk oranı, yaş gruplarına göre, milliyetlerine göre müşteriler) olarak alınabilir.

 

Fatura;

 

Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır.  Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir.  Sürekli fatura kesilen müşterilerin bilgileri kaydedilebilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir. TL, USD ve EURO para birimlerinden fatura kesilebilir.

 

XML Dosyalarından Veritabanı Güncelleme;

 

Piyasadaki diğer tüm kimlik bildirim programlarından kaydedilmiş XML dosyalarının içerdiği kimlik bilgileri, AKÇAM Kimlik Bildirim 2016 veritabanına kolayca alınabilir.

 

Eğer kullanılan bir program varsa ve o programdan kaydedilen XML dosyaları duruyorsa, bunlar AKÇAM Kimlik Bildirim 2016 veritabanına, "Program/XML Dosyalarından Veritabanı Güncelle" ekranından seçilerek kolayca alınabilir.

 

Böylece, daha önceden kullanılan programlara girilen kimlik bilgileri, AKÇAM Kimlik Bildirim 2016' ya tekrar elle girilmek zorunda kalınmaz.

 

Web XML Servisi;

 

Web XML Servisi Kimlik Bildirim programı kullanıcılarımıza sunduğumuz, kurulum ve lisanslama gerektirmeyen, bizi aramanıza gerek olmadan, herhangi bir bilgisayardan günün 24 saati hemen kolayca kullanabileceğiniz, yedek ikinci bir program gibidir.

 

Bilgisayar arızası gibi sebeplerden, Kimlik Bildirim programının kurulu olduğu bilgisayarın çalışmadığı durumlarda, internetinize bağlı herhangi bir pc’ den bu servise girerek XML dosyanızı hazırlayabilirsiniz.

 

Bu servis sayesinde; bilgisayar arızası olduğunda, o akşam konaklayan misafirlerin kimlik bilgilerini bizzat karakola giderek elden vermek gibi, tutanak tutturmak gibi zorunluluklar ortadan kalkar. 

 

"Web XML Servisi" ni incelemek için tıklayınız.

 

Not: Serviste bulunan "XML' den Al" butonu ile, programdan hazırlanan en son XML dosyası alınarak, hala tesiste kalmakta olan misafirlerin kimlik bilgileri tekrar elle yazılmak zorunda kalınmaz.

 


Neden Akçam Kimlik Bildirim'i tercih edebilirsiniz?

Not: Zaten kullanıcımız iseniz, bizi seçmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Henüz bir program arayışında iseniz, altta bahsettiğimiz konuların size yol gösterebileceğini düşünmekteyiz.

 

1) Akçam Kimlik Bildirim programları, 2004 yılından beri Türkiye genelinde 1000' den fazla tesiste kullanılmakta, sürekli gelişerek yeni özellikler kazanmaktadır. Programın gelişim süreçlerini görmek için lütfen tıklayınız.
2) EGM, AKBS Uçbirim programını devre dışı bırakarak, yakın bir zamanda Portal Uygulamasına geçeceğini duyurmuştur. Halihazırda sistem Pilot Bölgelerde uygulanmaktadır. Akçam Kimlik Bildirim 2016; Portal uygulaması için gereken altyapıya sahip olup, Web Servisleri açıldığında basit bir güncelleme ile sisteme adapte olabilecektir.
3) Kendi kategorisindeki programların hiçbirinde olmayan özellik ve servislere sahiptir. Bu özellikler ve servisler, bulunduğunuz bu sayfanın üst kısımlarında anlatılmış olmasına rağmen, bazılarını altta detaylandırarak inceliklerini anlatmak isteriz. Mesela;

 

 

 

 

Webcam-Scanner' den fotoğraf kaydetme fonksiyonu, pratiklik sağlamanın yanı sıra müşterinize hoş bir jest yapmanıza da fırsat verir.  Eğer daha önceden konaklamış ve kimlik fotoğrafları kaydedilmiş müşteri, tesisinize tekrar gelmek için rezervasyon yaptırırsa, onun fotoğraflarına da erişebilirsiniz. Böylece, müşterinizin tesisinize geleceği gün, rezervasyon kaydındaki fotoğrafından onu tanıyabilirsiniz. Müşteriniz daha kendini tanıtmaya fırsat bulamadan, ona adıyla hitab edip şaşırtabilirsiniz.

 

Ayrıca, çekilen fotoğraflar kriptolanarak diske kaydedilir ve sadece Kimlik Bildirim 2016'dan görüntülenebilir. Kimlik Bildirim 2016 haricinde, başka herhangi bir programın, kriptolu bu fotoğrafları göstermesi mümkün değildir. Bu sayede, müşterilerin kimlik belgesi görüntüleri, fotokopiyle kıyaslanmayacak ölçüde güvendedir.

 

Aynı zamanda, fotokopileri imha etmek de çok büyük özen gerektirir. Bu yöntemde ise, program içersinden "Görüntüyü Sil" butonuyla anında ya da \images klasöründeki kriptolu resim dosyaları toptan, kolayca ve anında yok edilebilir.

 

Bu fonksiyon, öğrenci yurtları içinde faydalı olabilir. Yurtlar, öğrenci ile ilgili diğer belgeleri (ikametgah, sağlık raporu, öğrenim belgesi vb. gibi) tarayıp, kimlik kaydıyla ilişkilendirebilir ve gerektiğinde bu belgelere kolaylıkla ulaşabilir.

 

...

 

XML dosyası kaydettiğinizde "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi"ni de otomatik olarak hazırlar. Böylece, EGM/Jandarma'ya giden XML dosyası ile bu liste arasında bir fark olmadığını özel olarak kontrol etmenize gerek kalmaz.

 

Ayrıca, "Günlük Müşteri Listesi"ni el ile yazmanıza da gerek yok. Program, uygun formattaki* resmi evrak üzerine de bu listeyi dökebiliyor.

 

*Listeyi yazıcıdan çıkarttığınızda, A4 kağıdının üst kısmında, 8-10 cm’lik tamamen boş bir alan göreceksiniz. Matbaacınız bu boşluk alana, otel unvanı, logosu, seri sıra no gibi bilgileri basacak, alt tarafını ise tamamen program dolduracak.

 

...

 

Misafirlerinizin imzalaması gereken "Konaklama Belgesi (Hotel Accomodation Registration Form) Formu" nu alabilirsiniz. Odada kalacak misafirlerin kimlik bilgilerini yazdıktan sonra, Room Rack ekranından bu formu kolayca yazdırabilirsiniz.  Böylece misafirlerinize sadece formu imzalamak kalır.

 

Formun üst kısmına, odaya kimliği ilk yazılan kişinin bilgileri gelir. Dolayısıyla, formu imzalayacak kişinin kimlik bilgisi ilk olarak girilmelidir. Ayrıca, formun en altında yer alan metni "Program/Tanımlar/Genel" ekranından değiştirebilirsiniz.

 

...

 

Otomatik XML gönderme fonksiyonu sayesinde, belirlediğiniz saatte XML gönderimini hergün otomatik olarak yapar. Gönderimin yapıldığı saatte zaten tesiste oluyorsunuzdur. Fakat, yoğun iş temponuz arasında belki duvardaki saate bakmayı unutabilirsiniz. Ya da sezon sonuna doğru tesis boşaldığında ama yinede gönderim yapmanız gerektiğinde, evinizde dinlenirken cep telefonunuza gelen “gönderim başarılı” maili ile keyfinize devam edebilirsiniz.

 

Diğer tüm özellikleri tekrar yazmış olmamak için, yukarıda sadece bir kısım inceliklerden bahsettik. Lütfen tüm özellikler için, bu sayfanın üst kısımlarından itibaren okuyunuz.

 

2 Soru 2 Cevap
   

Soru 1 : Bazı firmalar, onların programlarını kullanırken sorun yaşarsak, gerekmesi durumunda bizim adımıza XML dosyasını gönderebileceklerini, rapor gönderim hizmeti verebileceklerini vaad ediyorlar. Siz neden böyle bir hizmet vermiyorsunuz, vermeyi düşünüyor musunuz?

  Cevap : Karakolunuzun, Internet SABİT IP adresinizi istemesinin sebebi, XML paketinin kesinlikle sizden geldiğini bilmek maksatlıdır. Beyan ettiğinizden farklı bir adresten ulaşan XML paketi, sizden gelmediği yönünde değerlendirilebilir. Dolayısıyla, dosya göndermemiş sayılabilir ve süreç içerisinde (ip logları taranarak geçmişe doğruda) yüksek para cezaları ödemek durumunda kalabilirsiniz.

 

Biz bu gibi durumlar için müşterilerimize Web XML Servisi' mizi kullanmalarını öneriyoruz.

Web XML Servisi Kimlik Bildirim programı kullanıcılarımıza sunduğumuz, kurulum ve lisanslama gerektirmeyen, bizi aramanıza gerek olmadan, herhangi bir bilgisayardan 365 gün 24 saat hemen kolayca kullanabileceğiniz, yedek ikinci bir program gibidir.

Bilgisayar arızası gibi sebeplerden, programın kurulu olduğu bilgisayarın çalışmadığı durumlarda, internetinize bağlı diğer pc'lerden web sitemizdeki bu servise girerek XML dosyanızı hazırlayabilir ve saatini geçirmeden gönderiminizi yapabilirsiniz.

Bu servis sayesinde; bilgisayar arızası olduğunda, o akşam konaklayan misafirlerin kimlik bilgilerini bizzat karakola giderek elden vermek* gibi, tutanak tutturmak gibi zorunluluklar da ortadan kalkar.

*Bilgisayar sisteminizde sorun yaşadığınız durumlarda, o akşam konaklayan misafirlerin kimlik bilgilerini, bağlı bulunduğunuz karakola gece saat 03:00’ e kadar elden de götürebilirsiniz. Sorununuz çözülene kadar, arka arkaya en fazla 3 geceye kadar elden verme hakkınız olduğunu unutmayınız.

 

"Web XML Servisi" ni incelemek için tıklayınız.

 

Not: Serviste bulunan "XML' den Al" butonu ile, programdan hazırlanan en son XML dosyası alınarak, hala tesiste kalmakta olan misafirlerin kimlik bilgileri tekrar elle yazılmak zorunda kalınmaz.

   

Soru 2 : Bulut tabanlı sistemlerden farkı nedir?

  Cevap : Internet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut programlar esneklik olarak cazip görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek Internet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan Internet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Kimlik Bildirim 2016' yı kullanmak için Internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz. Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla, ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.

 

Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

 Başa dön

Program Fiyatları
MiNi Paket

 

 

MULTiMiNi Paket

 

 

FULL Paket

 

 

:

 

 

:

 

 

 

:

290 TL (kdv dahil 342 TL)

 

 

500 TL (kdv dahil 590 TL)

Fiyata iki tesis kodu dahildir. İlave her tesis kodu için 250 TL+kdv ödenir.

 

520 TL (kdv dahil 614 TL)

 

 
 

MiNi Paket; Kimlik bildirme işlevleri ve ekranları başlığındaki temel özellikleri içerir ve

herhangi bir yıllık yenileme ücreti, kayıt sayısı ya da süre kısıtlaması yoktur. Kurulum

dosyaları saklanarak istendiği kadar kullanılabilir. Bilgisayar değişimlerinde herhangi bir

ücret ödenmesini gerektirmez. İlk kullanım esnasında ihtiyaç duyulabilecek teknik

destek AKÇAM tarafından verilir.

 

MULTiMiNi Paket; Mini paket ile aynı haklar ve özelliklere sahip olup "birden fazla tesisi aynı programdan takip etmek" isteyenler veya birden fazla "günlük daire kiralayan" kullanıcılara özeldir. Fiyata iki tesis  kodu dahildir. İlave her tesis kodu için 250 TL+kdv ödenir. MultiMiNi ile ilgili videoyu izlemek için TIKLAYIN.

 

FULL Paket; Mini paket özelliklerinden yararlanmanın yanı sıra; 1 yıl boyunca güncelleme/yeni versiyonlardan, uzak bağlantı teknik desteğinden ve Destek Paket Fonksiyonlarından ücretsiz yararlanır. 1 yıl sonunda eğer arzu edilirse, destek paketi satın alınarak bu süre 1 yıl daha uzatılabilir. Şu an, 1 yılını doldurmuş mevcut müşterilerimiz için uygulanan güncelleme destek paketi fiyatı 290TL+kdv'dir. Yani mevcut kullanıcılar Mini fiyatına Full paketten faydalanır. Eğer destek paketi almayı tercih etmezlerse, programı Mini paket fonksiyonlarında kullanmaya devam edebilirler. (Mini paket kullanıcıları da istedikleri zaman bu paketi satın alarak Full pakete geçebilirler.)

Başa dön

 

 

 

 

 

Daha kapsamlı bir OTEL PROGRAMI arıyorsanız Assist 2016'yı da inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN.

 

 

Download

 

 

  KiMLiK BiLDiRiM 2016' YI KURMAK İÇİN TIKLAYIN...
   
  EĞİTİM VİDEOLARINDA kurulum ve ayarların

 

nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

   
   
  Net Framework 3.5 SP1'i kurmak için tıklayın...
  Eğer üstteki kurulumda sorun varsa, Net Framework 3.5 SP1 FULL paketi indirmek için burayı tıklayın.
   
  Polis bölgesi gönderme programı AKBS'yi kurmak için tıklayın...
   
  Jandarma bölgesi gönderme programı KBS' yi kurmak için tıklayın...

 

Başa dön 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2006 Akçam Ltd. Şti.
 

Geçici, Konaklama, İkamet, Yerleri, Kimlik, Bildirim, Projesi, Programı, Kimlik Bildirimi, Kimlik Bildirme, Kimlik Bildirim, Kimlik Programı, kanunu, Emniyet, Genel, Müdürlüğü, Karakol, Asayiş, giykimbil, projesi, programı, Kimbil, Programı, Tesis, Otomasyon, Programı, Jandarma Genel Komutanlığı, Kimlik Paylaşım Paylaşımı, Sistemi, KPS, Takip, Takib, Takibi, XML, MD-5, MD5, HASH, Formatında, Veri, Transferi, Polis, Raporu, Format, Otel, Hotel, Motel, Okul Pansiyon Programı, Hastane, Hastahane, AKBS 3.0, Uçbirim, Programı, İndir, Download, Kur, EGM, EGM'ye, EGM ye, Program, Yazılım, Yazılımı, T.C. Kimlik No Bulma, TC Kimlik No Bulmak, Buldurmak, Bulunması, Aramak, Arama, Sorgu, Sorgulama, Sorgulamak, Sorgulatma, Sorgulatmak, Sorgulanması, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Didim, Kuşadası, Nazilli, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Karacabey, Mudanya, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kdz. Ereğli, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Camlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahmam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE