Kimlik Bildirim Programı Nedir?

"JANDARMA BÖLGESİNDEKİ" tüm konaklama tesislerine uygun, KBS gönderme programıyla uyumlu, daha önce bilgisayar kullanmamış kişilerin bile kolayca adapte olabileceği bir programdır.

 

 

  Tanıtım/Eğitim videolarını izlemek için TIKLAYIN...
   

 Fiyatı Nedir?

 Referanslar

 DOWNLOAD (15 gün HEMEN denemek için tıklayın.)

 Güncellemeler

 

 
Kimlik Bildirme İşlevleri ve Ekranları (Mini Sürüm Fonksiyonları)

 

TC kimlik no' ların sayısal kontrolunu yaparak yanlış girilmesini engeller.

 

Kimlik bilgisi girişi esnasında, eksik bırakılan alanlar olursa veya TC kimlik no yanlış yazılırsa, program mesaj vererek kullanıcıyı uyarır.

 

Tesiste konaklamaya devam eden müşterilerin kimlik bilgilerini hergün tekrardan girmeye, düzenlemeye gerek yoktur. Program, müşteriler tesisten ayrılana kadar her gün yaratılan XML dosyasına, mevcut kimlik bilgilerini otomatik olarak ilave eder.

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

XML dosyası hazırlandığında, içerdiği kimlik bilgilerini "XML İçerik Raporu" görünümünde, PDF formatında otomatik olarak kaydeder.  Böylece, XML' ler aynı zamanda PDF dosyaları olarak saklanıp, istenen herhangi bir zamanda yazıcı çıktıları alınabilir.

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar "Notlar" kısmından kolaylıkla takip edilebilir.

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu sayesinde yedeklemesini kendi yapar.

 

Raporlar ve Grafikler;
   Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerden aylık olarak Turizm Bakanlığı, kaymakamlık veya belediye tarafından istenen "Ülke Bazında Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu" na esas olacak rapor alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Misafirlerinizin imzalaması gereken "Konaklama Belgesi (Hotel Accomodation Registration Form) Formu" nu alabilirsiniz.

_________________________________________________________________________________

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Müşterilere ilişkin bilgiler, istenilen tarih aralıklarında grafik (aylık bazda doluluk oranı, yaş gruplarına göre, milliyetlerine göre müşteriler) olarak alınabilir.

 

Fatura;

 

Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır.  Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir.  Sürekli fatura kesilen müşterilerin bilgileri kaydedilebilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir. TL, USD ve EURO para birimlerinden fatura kesilebilir.

 

XML Dosyalarından Veritabanı Güncelleme;

 

Diğer tüm kimlik bildirim programlarından kaydedilmiş XML dosyalarının içerdiği kimlik bilgileri, AKÇAM Kimlik Bildirim 2016 veritabanına kolayca alınabilir.

 

Web XML Servisi;

 

Web XML Servisi, kurulum veya lisanslama gerekmeden web sayfamızdan girebileceğiniz "web tabanlı" bir kimlik bildirim programıdır.

 

Bilgisayar arızası gibi sebeplerden, programın kurulu olduğu bilgisayarın çalışmadığı durumlarda, internete bağlı herhangi bir pc’ den bu servise girerek XML dosyanızı hazırlayabilirsiniz.

 

 

 
Destek Paketi Fonksiyonları

 

Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu;

 

Bu fonksiyon hakkındaki bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

 

 

Otomatik XML Gönderme Fonksiyonu;

 

 

 

XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte her gün otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini ekran görüntüsü ile birlikte anında mail adresinize gönderir.

 

Room Rack Ekranı ve Oda Takip Fonksiyonları;

 

Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisden ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir, kolayca fatura kesebilir.

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir.

 

Müşteri Foliosu;
  Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.

 

 
Bulut tabanlı sistemlerden farkı nedir?

 

Internet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut programlar esneklik olarak cazip görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek Internet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan Internet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Kimlik Bildirim'i kullanmak için Internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz.

Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla,

ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.


Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

 

 

 Başa dön

 

Program Fiyatları
MiNi Paket

 

 

FULL Paket

 

 

:

 

 

:

 

 

 

   -

 

 

   -

 

 
  MiNi Paket; "Kimlik bildirme işlevleri ve ekranları" başlığındaki temel özellikleri içerir ve

herhangi bir yıllık yenileme ücreti, kayıt sayısı ya da süre kısıtlaması yoktur. Kurulum dosyaları saklanarak istendiği kadar kullanılabilir. Bilgisayar değişimlerinde herhangi bir ücret ödenmesini gerektirmez. 1 yıl boyunca AKÇAM tarafından verilecek olan uzak bağlantı teknik desteğinden ve güncellemelerden ücretsiz yararlanır.

 

FULL Paket; MiNi paket özelliklerinden yararlanmanın yanı sıra; "Destek Paketi Fonksiyonlarını" da kullanabilir. 1 yıl sonunda güncelleme/destek paketi satın alınıp FULL Paket olarak devam edilebilir ya da MiNi Paket fonksiyonlarında istenildiği kadar kullanılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başa dön

 

 

 

 

 

Daha KAPSAMLI bir OTEL PROGRAMI arıyorsanız Assist 2018'i de inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN.

 

 

Download

 

 

  KiMLiK BiLDiRiM 2016' YI KURMAK İÇİN TIKLAYIN...
   
  TANITIM EĞİTİM VİDEOLARINDA

 

ayarlar ve kullanımın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

   
   
   
   
  Jandarma bölgesi gönderme programı KBS' yi kurmak için tıklayın...

 

Başa dön 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2017 Akçam Ltd. Şti.
 

Geçici, Konaklama, ikamet, Yerleri, Kimlik, Bildirim, Projesi, Programı, Jandarma Bölgesi Kimlik Bildirimi, Jandarma Kimlik Bildirme, Kimlik Bildirim, Kimlik Programı, kanunu, Karakol, Asayiş, giykimbil, projesi, programı, Kimbil, Programı, Tesis, Otomasyon, Programı, Kimlik Paylaşım Paylaşımı, http://www.jandarma.gov.tr/kbs/ Sistemi, KPS, Takip, Takib, Takibi, XML, MD-5, MD5, HASH, Formatında, Veri, Transferi, Raporu, Format, Otel, Hotel, Motel, Okul Pansiyon Programı, Hastane, Hastahane, indir, indirme, Download, Kur, kurma, yükle, yükleme, Program, Yazılım, Yazılımı, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Didim, Kuşadası, Nazilli, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Karacabey, Mudanya, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kdz. Ereğli, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Camlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahmam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE