E.G.M. AKBS Uçbirim 3.0 indir / Jandarma KBS indir

 

  Tanıtım/Eğitim videolarını izlemek için TIKLAYIN...
   

 Başlıca Program Özellikleri

 Fiyatı Nedir?

 Referanslar

 DOWNLOAD (15 gün HEMEN denemek için tıklayın.)

 

 
Başlıca Program Özellikleri

 

Room Rack Ekranı, Rezervasyon ve Oda Takibi ;

 

Bu ekran, tüm odaların tarih bazında hareketlerini gösteren bir tablodur. Resepsiyonist ihtiyaç duyabileceği tüm oda bilgilerini bu tabloyu kullanarak elde edebilir. Buradan, seçtiği tarihteki tesise gelecek veya tesisten ayrılacak müşterileri, kimlik bilgileri eksik bırakılmış misafirleri, dolu, boş, kirli, temiz odalarını görebilir, rezervasyon ve check in isteklerine anında cevap verebilir, kolayca fatura kesebilir.

 

 

 

Ekstra Harcama ve Kısmi Ödemeler;

 

Bu ekrandan, müşterilerin konaklarken yaptığı harcama ve ödemeleri hesaplarına yazılabilir. Tesisin gelir ve giderleri işlenebilir.

 

 

 

Müşteri Foliosu;

 

Müşterilerin tüm borçları (toplam oda ücreti, harcamaları ve ödemeleri) "Müşteri Folio"su raporunda görülebilir.

 

 

 

Fatura Basım;

 

Bu ekran, mevcut basılı faturaya programdan yazdırmak için kullanılır.  Mevcut basılı faturaya uygun dizayn, profesyonel yardıma gerek duyulmadan kolayca yapılabilir.  Sürekli fatura kesilen müşterilerin bilgileri kaydedilebilir. Faturada 3 ayrı kdv oranı belirtilebilir. Kdv dahil veya hariç fatura kesilebilir. TL, USD ve EURO para birimlerinden fatura kesilebilir.

 

 

 

Kasa Raporu;

 

Misafirlerin konaklama ve harcamaları neticesinde gerçekleşen oda gelirleri ya da "Ekstra Harcamalar ve Kısmi Ödemeler" ekranından tesisin diğer gelir ve giderlerinin işlenmesi neticesinde doğan para hareketleri bu raporda görülebilir.

 

 

 

Polis kbs.egm.gov.tr sitesi ile entegre; 
 

Bu özellik sayesinde, misafirlerinizin giriş/çıkış bildirimlerini kbs.egm.gov.tr sitesine giderek ayrıca yapmanıza gerek kalmaz.

O anki iş yoğunluğunuz nedeniyle, kbs.egm.gov.tr sitesine anında bildiremeyecek olmanız ya da bildirmeyi unuttuğunuz misafirlerden kaynaklanabilecek muhtemel cezai durumlar ortadan kalkar.

 

Bu fonksiyon hakkında detaylı bilgi için alttaki videoyu izleyiniz.

 

 
   

 

Diğer Raporlar ve Grafikler;
   https://kbs.egm.gov.tr sitesine kaydedilen misafirlerin listesi, istenilen tarih aralıklarında "Misafir Kimlik Bilgileri Listesinden" alınabilir, çeşitli kriterlere göre sorgulanabilir, rapor excel, pdf ya da word olarak kaydedilebilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerin günlük olarak tutmak zorunda oldukları, "Günlük Müşteri Listesi\Maliye Listesi" yazdırılabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Tesislerden aylık olarak Turizm Bakanlığı, kaymakamlık veya belediye tarafından istenen "Ülke Bazında Konaklama Tesisi Giriş ve Geceleme Formu" na esas olacak rapor alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Misafirlerin imzalaması gereken "Konaklama Belgesi (Hotel Accomodation Registration Form) Formu" nu alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Gelen Misafirler Listesi, Konaklamakta Olan Misafirler Listesi, Gelecek Misafirler Listesi, Giden Misafirler Listeleri alınabilir.

_________________________________________________________________________________

 

Müşterilere ilişkin bilgiler, istenilen tarih aralıklarında grafik (aylık bazda doluluk oranı, yaş gruplarına göre, milliyetlerine göre müşteriler) olarak alınabilir.

 

 

 

Webcam, Scanner'dan Fotoğraf Kaydetme Fonksiyonu;

 

Bu fonksiyon hakkındaki bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayın.

 

 

 

Otomatik XML Gönderme Fonksiyonu (Jandarma KBS sistemi için);

 

 

 

Asistan Önbüro; XML dosyasının gönderilmesi gereken saatte, bilgisayar başında olunamayacaksa, bu görevi sizin belirlediğiniz saatte her gün otomatik olarak yapar ve görevin başarılı olup olmadığı bilgisini ekran görüntüsü ile birlikte anında mail adresinize gönderir.

 

 

 

Web XML Servisi (Jandarma KBS sistemi için);

 

Web XML Servisi, kurulum veya lisanslama gerekmeden web sayfamızdan girebileceğiniz "web tabanlı" bir kimlik bildirim programıdır.

 

Bilgisayar arızası gibi sebeplerden, programın kurulu olduğu bilgisayarın çalışmadığı durumlarda, internete bağlı herhangi bir pc’ den bu servise girerek XML dosyanızı hazırlayabilirsiniz.

 

 
Diğer Özellikler

 

"Vip Listesi" veya "Kara Liste" ye kaydedilen kişilerin tesise tekrar gelmesi durumunda, kimlik kayıtlarının sorgulanması ya da kaydedilmesi esnasında program uyarı vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

 

TC kimlik no' ların sayısal kontrolunu yaparak yanlış girilmesini engeller.

 

Diğer tüm programlardan kaydedilmiş XML dosyalarının içerdiği kimlik bilgileri, Asistan Önbüro veritabanına kolayca alınabilir.

 

Sürekli müşterilerin kimlik bilgileri her defasında yazmaya gerek kalmaksızın listeden seçilebilir.

 

XML dosyası hazırlandığında, içerdiği kimlik bilgilerini "XML İçerik Raporu" görünümünde, PDF formatında otomatik olarak kaydeder.  Böylece, XML' ler aynı zamanda PDF dosyaları olarak saklanıp, istenen herhangi bir zamanda yazıcı çıktıları alınabilir.

 

Müşterilere yada personele bırakılan mesajlar takip edilebilir.

 

"Otomatik yedekleme" fonksiyonu sayesinde yedeklemesini kendi yapar.
 
Bulut tabanlı sistemlerden farkı nedir?

 

Internet'e bağlı herhangi bir yerden ve cihazdan kullanılabilen bulut programlar esneklik olarak cazip görünebilir, ilk başta.

Fakat bu sistemler, sizin iradeniz dışında gelişebilecek ve asla sizin çözemeyeceğiniz sorunlara gebedir. Bunlara; doğal afet ya da kazalar neticesinde doğabilecek Internet altyapı problemleri, terör ve toplumsal olaylarda yavaşlayan Internet, siber saldırılar neticesinde sunucuların çökmesi veya program hizmeti aldığınız firmanın serverlarında meydana gelebilecek teknik sorunlar... gibi örnekler verilebilir.

Asistan'ı kullanmak için Internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ya kendiniz ya da biz çözebiliriz.

Tüm verileriniz kendi sisteminizde ve kontrolünüzdedir. Dolayısıyla,

ticari sırlarınız ve müşteri bilgileriniz hiçbir yerde olamayacağı kadar güvendedir.


Android işletim sistemleri dahil, bir çok platformda çalışan ve bazıları ücretsiz sunulan uzak bağlantı programları (ki bunlara TeamViewer, Ammyy ya da Alpemix örnek verilebilir) bulut sistemlerin sağladığı esnekliği, risksiz ve zahmetsizce sağlayabilirler.

 

 

 

 Başa dön

 

Program Fiyatı
Asistan Önbüro 2017 (6 aylık kullanım lisansı)

 

 

Asistan Önbüro 2017 (1 yıllık kullanım lisansı)

 

:

 

 

:

 

230 TL+kdv

 

 

350 TL+kdv

 

 

 

 

 

Başa dön

Kullanıcılar AKÇAM tarafından verilecek olan uzak bağlantı teknik desteğinden ve güncellemelerden lisans süreleri boyunca ücretsiz yararlanır. Bilgisayar değişimlerinde herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez.

 

 

Daha KAPSAMLI bir program arıyorsanız Assist 2016'yı inceleyebilirsiniz. TIKLAYIN.

 

 

 

 

 

Download

 

  ASiSTAN ÖNBÜRO 2017' Yi KURMAK İÇİN TIKLAYIN...
   

Jandarma bölgesi gönderme programı KBS' yi kurmak için tıklayın...

 

 

 

 

  TANITIM EĞİTİM VİDEOLARINDA

 

kurulum, ayarlar ve kullanımın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

 

 

HTTPS://KBS.EGM.GOV.TR 'de kayıtlı bulunan misafir kimlik bilgilerinizin Asistan Önbüro' ya aktarılması ya da kurulum ve ayarların bizim tarafımızdan yapılmasını sağlamak için lütfen arayın. 0850 223 0 972   0554 552 73 68

   
   

Başa dön

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İletişim | © 2017 Akçam Ltd. Şti.
 

Otel, Otomasyon, Otomasyonu, Hotel, Motel, Önbüro, Ön Büro, Yönetim, Yönetimi, Sistem, Sistemi, Assist, 2000, 2006, Otel, Programı, Program, Rezervasyon, Yazılım, Otel Yazılımı, Takip, Takib, Takibi, kbs.egm.gov.tr, https://kbs.egm.gov.tr, Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kale, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Didim, Kuşadası, Nazilli, Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Karacabey, Mudanya, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kdz. Ereğli, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Camlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahmam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE